Jízdní kolo a zavazadla


Na cestách s jízdním kolem 7 míst ve víceúčelovém prostoru

V trilexu je místo až pro sedm jízdních kol. Své jízdní kolo prosím upevněte pásy, které jsou v místě k dispozici. Mějte prosím pochopení pro skutečnost, že dětské kočárky a cestující na invalidním vozíku mají přednost. Z bezpečnostních důvodů je přeprava jízdních kol možná pouze v rámci dostupných kapacit. Dbejte prosím na to, aby byl vždy zachován volný přístup k dalším místům k sezení.

 

Možnost přepravy jízdních kol v autobusech náhradní autobusové dopravy je velmi omezená a závislá na konstrukci použitých autobusů.

 

Nezapomeňte prosím na platný jízdní doklad v souladu s aktuálně platnými tarifními a přepravními podmínkami. Na územích integrovaných doprav zčásti platí speciální úpravy.  Další informace o jízdenkách pro jízdní kolo »

  


Přeprava zavazadel

V prostorech pro uložení zavazadel nad sedadly naleznete dostatek místa pro Vaše příruční zavazadla. Menší zavazadla lze uložit také pod sedadly a mezi nimi. Chodbičky prosím nechávejte volné. Větší zavazadla uložte prosím ve víceúčelovém prostoru. Zde prosím zajistěte zavazadla pásy, které jsou zde k dispozici.

Servisní horká linka od aus D:

+ 49 89 548 88 97-25

Servisní horká linka od CZ:

+ 420 484 800 595
trilex-Zákazník kancelář Oldřichovská 696
CZ-463 34 Hrádek nad Nisou
 
Partner im / Partner pro
VVO ZVON Doprava Liberecky Kraj Vše o veřejné dopravě v Libereckém kraji